Hlavní stránka
 
Jana Hradecká

Jana Hradecká

Interiérová designérka, zakladatelka a ředitelka Interier design školy a interier design studia intermezzo. Spoluzakladatelka a spolumajitelka obchodu Unikosh.

Profesně ji velmi ovlivnily dlouhodobé pobyty v zahraničí (Anglie, USA, Austrálie). Již přes 20 let se věnuje scénografii, publikuje v časopise Domov, Nové Proměny Bydlení, na e-portálu utulnydum.cz, v publikaci Best Office.. Vidět jste ji mohli v pořadech Sama Doma ČT či Snídaně s Novou. Všechny publikované články a rozhovory najdete v sekci Škola v médiích či na intermezzo blogu.

V intermezzu kromě jiného vyučuje designérskou kresbu, vede workshopy, organizuje školení pro firmy. V interier design studiu se věnuje soukromým klientům, má za sebou mnohé realizace bydlení i komerčních prostor.

Celoživotní vzdělávání je pro Janu samozřejmostí a zálibou, stejně tak jako výlety do přírody i do zajímavých měst celého světa. Rodina, příroda, umění, design, skaut, divadlo, cestování, dobré jídlo, sport a zdravý selský rozum  - to jsou odkazy, ke kterým se Jana hlásí. Má tři dcery, morče, psa a kocoura.

poslední otištěná proměna interiéru k nahlédnutí zde
článek Jany Hradecké o změně kariéry

Kontakt:

+420 775 274 693
hradecka@intermezzo.cz

design studio intermezzo